szkoła jazdy xxl prawo jazdy Zawiercie

Szkolenie na automacie

Jazda na automacie jest znacznie  łatwiejsza i mniej stresująca 

W samochodzie ze skrzynią automatyczną nie ma sprzęgła co za tym idzie samochód nigdy nie zgaśnie

Egzamin odbywa się na samochodzie na którym się szkolisz
Żeby jeździć samochodem z manualna skrzynią wystarczy tylko zdać egzamin praktyczny

Bliższe informacje pod telefonem 660663805

Data: 2018-10-01

Starostwo Powiatowe w Zawierciu

Wydział Komunikacji
Telefon: 32 67 210 45, 32 67 141 13, 32 67 145 63
Faks: 32 67 210 45 w.12
E-Mail: wkomunikacji@zawiercie.powiat.pl Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
http://www.zawiercie.powiat.pl/art,wydzial-komunikacji,41.html
Miejsce urzędowania: Zawiercie, ul. Włodowska 21
Godziny urzędowania: poniedziałek : 8.00 - 17.00,
wtorek - piątek : 7.30 - 15.30
Godziny otwarcia kasy: poniedziałek w godzinach 8.30 - 15.30
Wtorek - Piątek w godzinach 7.30- 14.30

Data: 2013-06-23

Jak opanować stres na egzaminie

Stres pojawia się najczęściej w sytuacji, w której znajdujemy się po raz pierwszy i nie wiemy jak się wobec niej ustosunkować. Jest to normalne zjawisko towarzyszące człowiekowi podczas wielu różnorakich sytuacji. Jedną z nich okazuje się być egzamin prawa jazdy, który wywołuje olbrzymie zdenerwowanie wśród przystępujących do niego przyszłych kierowców. Jednak jest z pewnością wiele skutecznych sposobów na walkę z nim. 


Przede wszystkim trzeba zastanowić się głębiej, co jest przyczyną zdenerwowania, a bywa z tym różnie. Jedni denerwują się nie będąc pewnymi swoich umiejętności praktycznych, inni wiedzy teoretycznej, jeszcze inni nie są pewni czy poradzą sobie z połączeniem tych kwestii i zastosowaniem podczas egzaminu. Zdarza się również, że osoba przystępująca do egzaminu obawia się negatywnego wyniku, choć świetnie radzi sobie za kierownicą, ale obecność egzaminatora przyprawia ją o drżenie rąk i stres. Przyczyn stresu jest bardzo wiele i każdy radzi sobie z nim na inny sposób, jednak warto przed egzaminem znaleźć trochę czasu tylko dla siebie. Dzień przed egzaminem postarajmy się zapomnieć o nim, nie douczać się na siłę i nie namawiać instruktora na jeszcze kilka godzin jazdy. To, czego mieliśmy się nauczyć jest już w nas i ostatnie chwile należy spędzić na przygotowaniu umysłu. Ważne, aby na egzamin pójść wypoczętym. Wyśpijmy się zatem, zrelaksujmy, pomyślmy o przyjemnych sytuacjach w naszym życiu. Należy również zastanowić się, co tak naprawdę może przynieść nam problem podczas egzaminu. Z pewnością okaże się, iż bilans umiejętności plasuje się na miejscach dodatnich i właściwie nie ma się czego bać, ponieważ jesteśmy świetnie przygotowani. Nie należy obawiać się również ewentualnego niepowodzenia na egzaminie, co prawda oznacza ono kolejne rezerwowanie terminu, koszty, ale przecież to tylko egzamin. Za kilka lat będziemy się śmiać z tego ile nerwów nam przysporzył, a przecież było tak łatwo.

Data: 2011-12-31

przydatne strony

www.kierowca.pwpw.pl/

www.prawko.com.pl/testb/index.php

www.prawojazdy.com.pl/aplikacje/prawojazdy/predkosci/index.html

pyronio.w.interia.pl/rondo.html

www.prawko-kwartnik.info/puntogrande/placowy.htmlhttp://www.testy-na-prawo-jazdy.com.pl/

www.prawko-kwartnik.info/strkra/droga-koniec.html

Data: 2011-10-23

poprzednia | 1 | 2 | 3 | nastepna